Širdies ligos yra pagrindinė vyrų ir moterų mirties priežastis Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kasmet kardiologijos tyrėjai padaro naujų atradimų, kurie gali padėti išgelbėti žmonių gyvybes. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime kai kuriuos naujausius pasiekimus kardiologijos srityje. Kalbėsime apie tai, kaip dirbtinis intelektas naudojamas širdies problemoms diagnozuoti, taip pat aptarsime naujo tipo stentą, skirtą širdies priepuolių prevencijai. Taigi, jei norite būti informuoti apie naujausius kardiologijos pasiekimus, skaitykite toliau!

Naujausi kardiologijos pasiekimai suteikia naujų būdų diagnozuoti ir gydyti širdies problemas. Vienas iš įdomiausių pasiekimų – dirbtinio intelekto (DI) naudojimas širdies ligoms diagnozuoti. Dirbtinis intelektas gali būti naudojamas širdies vaizdams analizuoti, taip pat jis gali būti naudojamas dideliems duomenų rinkiniams, kurie gali rodyti širdies ligų riziką, nustatyti. Tai reiškia, kad vieną dieną dirbtinis intelektas gali būti naudojamas širdies ligoms nustatyti žmonėms, kurie kitais atžvilgiais yra sveiki.

Dar viena įdomi pažanga kardiologijoje – kuriamas naujo tipo stentas, skirtas užkirsti kelią širdies priepuoliams. Šį stentą, pagamintą iš specialaus metalo, galima įstatyti į arterijas ir po to išplėsti. Šis išplėtimas sukuria barjerą tarp arterijos ir aplinkinių audinių, kuris neleidžia susidaryti kraujo krešuliams. Šis stentas vis dar yra klinikinių bandymų stadijoje, tačiau jis yra perspektyvus širdies priepuolių prevencijos srityje.

Tai tik du naujausi kardiologijos pasiekimai. Laukite daugiau naujienų, kai bus padaryta naujų atradimų!