1. Rentgeno aparatas: Rentgeno aparatas yra vienas svarbiausių visų laikų medicinos išradimų. Naudodami elektromagnetinę spinduliuotę, šie prietaisai leidžia gydytojams pažvelgti į pacientų kūnų vidų ir diagnozuoti įvairias ligas nenaudojant invazinių procedūrų. Rentgeno aparatais taip pat galima diagnozuoti kaulų lūžius, aptikti auglius ir net nustatyti ankstyvus vėžio požymius.
  2. Ultragarso aparatai: Šie prietaisai garso bangomis sukuria vidaus organų ir kūno struktūrų vaizdus. Ultragarsu galima stebėti vaisiaus augimą nėštumo metu arba skenuoti tokias ligas kaip inkstų akmenys, tulžies pūslės problemos ir širdies ūžesiai.
  3. MRT aparatai: Magnetinio rezonanso (MRT) aparatai naudoja magnetinių laukų ir radijo bangų derinį, kad sukurtų detalius kūno viduje esančių organų ir struktūrų vaizdus. MRT tyrimai naudojami tokioms ligoms, kaip insultas, išsėtinė sklerozė ir smegenų augliai, diagnozuoti.
  4. KT skeneris: Kompiuterinė tomografija – tai vaizdo gavimo procedūra, kurios metu sukuriami išsamūs vidaus audinių ir struktūrų vaizdai. Skenavimas atliekamas specialiu aparatu, kuris, naudodamas spinduliuotę, padaro daugybę rentgeno nuotraukų iš skirtingų kampų ir atkuria jas į 3D vaizdus.
  5. Endoskopija: Endoskopas – tai plonas vamzdelis su kamera gale, kurį gydytojas įveda į kūną. Endoskopija leidžia gydytojams apžiūrėti ir diagnozuoti organizmo viduje esančias ligas, nenaudojant chirurginio gydymo. Ji gali būti naudojama tokioms problemoms, kaip opos, skrandžio refliuksas, polipai ir net vėžiniai augliai žarnyne, nustatyti.
  6. Širdies stimuliatorius: Širdies stimuliatorius yra nedidelis prietaisas, kuris siunčia elektrinius signalus į širdį ir padeda jai plakti normaliu ritmu. Šis prietaisas gali būti naudojamas pacientams, sergantiems aritmija (sutrikusiu širdies ritmu) ar kitomis būklėmis, kai širdis plaka netinkamai, gydyti. Širdies stimuliatoriai implantuojami chirurginiu būdu ir gali veikti daugelį metų.
  7. Dirbtinės galūnės: Dėka medicinos technologijų pažangos dabar galima pagaminti dirbtines galūnes, kurios yra labai funkcionalios ir labai panašios į tikras. Šiais protezais galima pakeisti prarastas ar pažeistas galūnes ir padėti žmonėms atgauti dalį judėjimo galimybių.
  8. Dializės aparatai: Dializės aparatai naudojami filtruoti atliekas iš kraujo, kai nustoja veikti inkstai. Dializė yra gyvybę gelbstintis gydymas žmonėms, sergantiems paskutinės stadijos inkstų ligomis, leidžiantis jiems gyventi ilgiau ir sveikiau.
  9. Dirbtinė širdis: Dirbtinė širdis – tai prietaisas, kuris perima žmogaus širdies funkciją, pumpuodamas deguonimi prisotintą kraują po kūną. Jis gali būti naudojamas pacientams, sergantiems sunkiu širdies nepakankamumu, kol jie laukia širdies transplantacijos.
  10. Robotinė chirurgija: Robotinė chirurgija – tai minimaliai invazinė procedūra, kai chirurgai, naudodami robotines rankas ir specializuotus chirurginius instrumentus, labai tiksliai atlieka sudėtingas operacijas. Ši technologija leido gydytojams atlikti tikslesnes procedūras, todėl pacientai pasiekia geresnių rezultatų ir sutrumpėja sveikimo laikas.